החזון שלנו

אינסטרומטריקס בקרה תעשייתית בע"מ הוקמה בשנת 1994 במטרה לקדם את נושא המכשור והבקרה בישראל ע"י אספקה לשוק הישראלי של פתרונות ומכשור המיוצרים ע"י החברות המובילות בעולם.

 

החברה מחולקת ל-4 מחלקות: מכירה, תמיכה טכנית, שיווק ופתרונות מערכתיים. כל מחלקה עצמאית בפעילותה ומדווחת ישירות להנהלת החברה. אנו מכסים את מרכיבי השוק השונים, כמו מזון, פרמצבטיקה, מים, שפכים, כימיה, פטרוכימיה, אנרגיה, אנרגיה מתחדשת, גז ודלק. במהלך השנים האחרונות הפכה אינסטרומטריקס למרכז תמיכה ראשי בישראל בכל הקשור לטכנולוגיות התקשורת הדיגיטליות. מערך ההדגמה וההדרכה מאפשר לכל לקוח הדורש להעמיק את הידע בתחום ה-PROFIBUS, Foundation FieldBus או ASIBUS להיעזר בידע הרחב הנמצא ברשותנו.

במחלקת השירות של חברת אינסטרומטריקס מחויבים ללקוח במתן שירות כולל ואיכותי, המבוסס על הבנת צרכי הלקוח, מציאת פתרון מידי ובהתאם מתן שירות מקצועי, יעיל ואדיב. מחלקת השירות מושתתת על מהנדסים מקצועיים אשר עוברים הכשרות תקופתיות ע"י היצרנים, הן בגין ציוד קיים והן בגין ציוד חדש, ומהווים הסמכות היחידה בישראל למתן טיפול, שירות או כיול למכשור אותו מייצגת החברה. השירותים הניתנים הם כוללים ומתבצעים הן באמצעות הגעה לאתר הלקוח והן על-ידי טיפול במכשירים במעבדתנו. מחלקת השירות תמיד עם הפנים ללקוח תוך ביצוע ייעול ולימוד עצמי מתמשך.

הצוות שלנו

הצוות המפעיל את אינסטרומטריקס בקרה תעשייתית מבוסס על מהנדסי מכשור, מהנדסי תוכנה ומהנדסי אלקטרוניקה, והחברה מציעה ללקוחותיה פתרונות כוללים, כמו גם פתרונות מבוססי TURN KEY. מחלקת השירות מספקת שירות לקהל לקוחותיה מ-2 סניפים עיקריים בארץ: הסניף המרכזי הממוקם בנתניה, והסניף הדרומי בבאר שבע.

ספקים מובילים מכל העולם

ספקים מובילים מכל העולם

אנו עובדים עם מיטב הספקים ממדינות שונות על מנת להביא את האיכות המרבית לציבור הלקוחות שלנו.
קראו עוד